Kategorie

Walka z Megaparchem w Astralu

7 komentarzy Walka z Megaparchem w Astralu

 • nina

  ———- zachęcam do wysłuchania wszystkich 3 części. Ogromna wszechstronna wiedza jaką dysponuje ten Pan wyjaśni wiele , może najwięcej ze wszystkich udzielających się w necie.
  https://www.youtube.com/watch?v=YIphpoAoTPg
  Ps. aby domownicy się nie wściekali :)) że tylko net i net A ROBOTA DOMOWA stoi, włączam głośniczek na długim kabelku i słucham jednocześnie wykonując potrzebną pracę.

 • Janosik

  Witaj Nina.ciekawie opowiada ten naukowiec,słucham jak mam czas,na teraz czuć komunizm,może będzie lepiej.pozdrawiam

 • Janosik

  Witam Nina.jak na moje to nic nie wynika z wypowiedzi tego naukowca.napewno nie przybliża do prawdy A oddala od niej.prawda jest w nas samych,więc szukanie jej poza nami to strata czasu.oczywiscie wiedzę można nabywać i poznawać,byle nie miała się z celem.tak to widzę,ktoś inny może zobaczyć to inaczej.pozdrawiam

 • nina

  ———– Pozdrawiam wszystkich ::)))
  Mam sposób na odkrycia naukowców- przyjmuję do wiadomości i tyle. Życie weryfikuje codziennymi doniesieniami / odkrycia /. Twierdzę ,że jednak lepiej wiedzieć więcej niż mniej :).
  Ostatnio byłam w towarzystwie ludzi którzy zupełnie nie interesują się internetem , nie mają komputerów.Żyją życiem rodziny , są moralni w szerokim rozumieniu tego słowa, spotykają się z przyjaciółmi , pracują dodatkowo, opiekują się bezdomnymi kotami, robią wino z owoców z własnej działki itp.Chciałam ich / oświecić / na zasadzie WIEDZA CZYNI WOLNYM , nie wyrazili zgody. Powiedzieli mi ! przeżyliśmy swoje i już dość !!: chcemy być ciemnymi , mieć święty spokój i codziennie mieć powód do uśmiechu, radości choćby z najzwyklejszej rzeczy.Uszanowałam życzenie. Teraz zastanawiam się głęboko, czy tacy jak ja ,potrafią się jeszcze cieszyć zwyczajnym dniem ?. Czy moje codziennie podnoszone ciśnienie / nowe doniesienia ze świata / bardziej wpłyną na moje zdrowie czy na zmianę tegoż na lepsze ?. BYĆ ALBO NIE BYĆ, OTO JEST PYTANIE -chyba miał ten sam dylemat ::)).

 • janosik

  witam nina.https://www.youtube.com/watch?v=gbSeNYzYCiA to wycisza.na moje to dobrze wiedziec tyle by wiedza nie byla ciezarem.dobrze miec towarzystwo w ktorym nie bedziesz czula sie samotna.zyjac z ludzimi dobrze ich znac,bo dobrze znac srodowisko w ktorym jestes.na moje nie musisz szukac oswiecenia poza soba,bo napewno swiatlo ktore cie oswieca masz w sobie. zerknij jak mozesz na Formule Prostego Czlowieka.

 • janosik

  nina ,,malenka”z hiszpanskiego jestes buntownikem? bywa,ze trzeba wybrac(niewolnikiem,albo wojownikiem)ludzie zachowuja sie roznie,moga na nas robic wrazenie,ale nie badz naiwna,to moze byc zwykly program.na moje to tacy jak ty maja mozliwosci,i moga osiagnoc cel.gdyby tak mialo nie byc,nie byla bys kim jestes.

Zostaw komentarz

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>