Kategorie

Ojciec

Z psychologicznego punktu widzenia najbardziej powszechne wyobrażenie Boga, jako postaci ludzkiej i cała ikonografia, która przez wieki w związku z tym wyobrażeniem powstała, są niezwykle pociągające dla spragnionych ojca chłopców. Wizerunki tych mądrych, potężnych mężczyzn w sile wieku działają na nich jak balsam. Tym bardziej, że Bóg-mężczyzna posiada zasadnicze cechy idealnego ojca.

W. E.

8 komentarzy Ojciec

 • nina

  julius
  16 października 2018 o 15:15

  Why People Hate the Jews
  By ARCH STANTON
  Dlaczego ludzie( czy aby na pewno jest takich dużo-dop. wł.) nienawidzą Żydów
  Żydzi ukradli wszystko. Podobnie jak ich kłamliwy, złodziejski, morderczy, homoseksualny „przodek” Jakub, ukradli nasze narodowe prawo pierworództwa i dziedziczenia, zamieniając je na mdłą miskę egalitarnych wnętrzności, tanią chińską flakonię i gnijącą miazmę innego perwersyjnego krzewu.

  Ukradli naszą wiarę.

  Ukradli naszą przyszłość.

  Ukradli wartości aryjskie przekazane nam przez naszych przodków.

  Ukradli nasze zdrowie, dobrobyt i szczęście, zastępując je wyniszczającymi lekami, które doprowadzają nas do szaleństwa.

  Przede wszystkim ukradli nasze szczęście. Nasze poczucie dobrego samopoczucia, z ciągłym pomieszaniem fałszywego „postępu”, który rozerwał nasze dzielnice do tego stopnia, że nie jesteśmy już w stanie rozpoznawać się nawzajem i czuć się komfortowo w nich żyjąc.
  Ukradli nasze media.

  Ukradli nasze bogactwo poprzez Rezerwę Federalną.

  Ukradli nasze słońce swoimi śmiercionośnymi chemtrails.

  Ukradli naszą czystą wodę, niszczac ją śmiercionośnymi chemikaliami.

  Ukradli nasze dzieci, poświęcając je na swoim medialnym ołtarzu w wyjącej żądzy krwi.

  Ukradli naszą prawdę, naszą sprawiedliwość, naszą amerykańską drogę.
  Żydzi ukradli naszą przeszłość; a ci, którzy ukradli naszą przeszłość, kradną także naszą przyszłość.

  Wszyscy Żydzi zostawili nas z: nędzną, wątłą egzystencją – i wkrótce skończą na dobrze kradnąc nasze życie. Potem będą się tarzać w swoim globalnym, żydowskim chlewie, jak”effendi” świnie, z pozostałymi zostawionymi niewolnikami rasy błotnej, aby im służyć.

  Można tylko modlić się do żydowskiego boga (((oni))) nie mogą ukraść naszych dusz. Jeśli kiedykolwiek istniał powód by nienawidzić rasę, to są to ludzie nienawiści – Żydzi.

  Jeśli zdarzy ci się być kłamcą, złodziejstwem, morderczym, żydowskim psychopatą, przyszłość wygląda jasno – bardzo jasno.

  Jeśli zdarzy ci się być kimś innym, twoja przyszłość będzie słaba. Bardzo słabe. Żydzi ukradli wszystko, więc co im pozostało jeszcze do kradzieży?

  Kiedy sukces powstrzymał złodzieja? Z każdym następnym pokoleniem moc Żydów wzrasta.
  Rosjanie nie powstrzymali Żydów.

  Niemcy nie zatrzymali Żydów.

  Królowie i królowe nie powstrzymały Żydów.

  Prezydenci nie powstrzymali Żydów.

  Kongres nie powstrzymał Żydów,

  Liberałowie nie powstrzymali Żydów.

  Konserwatyści nie powstrzymali Żydów.

  Jeśli TY nie zatrzymasz Żydów – nikt tego nie dokona!
  https://www.darkmoon.me/2018/why-people-hate-the-jews/#more-105974

 • nina

  ———– Patrzę na swoje i moich bliskich życie, nie interesują mnie oświeceni.Masz mnie za idiotkę ? myślisz ,że dam ponieść się wymaginowanemu oświeceniu ? ŻARTY !. Moralny człowiek wie zawsze !kiedy łamie zasady STWÓRCY .Oświeceni -to termin dla bezmózgów. Nienawiść – do kogo to słowo ma zastosowanie ?! i co ? ma zmanipulować to określenie .Zabiją Tobie Ojca ,Mateńkę , rodzeństwo, RÓD a ja mam wybaczyć ? bo oni dopiero się oświecili ?. OKO ZA OKO -ZĄB ZA ZĄB. Nie ! też mi się to nie podoba . ŻĄDAM ! prawa naturalnego . Tak tylko może być wymierzana sprawiedliwość , po to by !NIE CZYNIĆ DRUGIEMU – CO TOBIE NIE MIŁE. ——–KONIEC-FINIS-ENTER -KANIEC —-

 • Jimmy_Jimmy

  A co cię Marku oświeciło? Zmądrzałeś, czy co masz na myśli? Dalej latasz tym statkiem i mordujesz avatary, czy co tam jeszcze nie było?

Zostaw komentarz

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>